Porselen Mutfak Tezgahı

Porselen tezgahlar, özellikle diğer tezgahlardan çok daha az bakım gerektirmesi nedeni ile kullanıcılara eşsiz bir kolaylık sağlamaktadırlar. Yüksek sıcaklığa dayanıklı porselen tezgahlar, darbelere ve çizilmelere karşı çok yüksek dirençlidir.

ROME

Beyazın nefes kesici ışıltısını Rome ile her yere taşıyın. Yaygın gri damarlar, parlak levhanın şık görünümünü vurgulamak için beyaz fon yüzeyi süslüyor.

 

CARRARA

Carrara, İtalyan zenginliğinin vücut bulmuş halidir. Saf beyaz zemin üzerindeki dalgalı gri damarlar, her türlü yüzeyden yansıyan zarafeti sergilemek için bir araya geliyor.

CARRARA ULTIMO

Carrara Ultimo ile klasik parlak görünümü tercih edin. Mermer rengi, etrafındaki tüm armatürlerin ve mobilyaların zarafetini vurgular ve gri damarlar da tezgahınıza karakter ekler.

STATUARIO ELITE

Huzur, Statuario Elite ile donatılmış alanlarda yayılıyor. Pastel beyaz levha yüzeyi, üzerine yayılan pastel, yaygın gri damarlarla daha da yumuşak görünüyor, sakin ve yumuşak bir çekicilik yayıyor.

MODERN STATUARİO

Modern Statuario, ihtişamın özüdür. İnci beyazı porselen üzerine işlenen cesur gri damarlar bu levhayı nadir, sofistike bir tasarım haline getirir.

ARMANI GREY

Armani Grey’in dingin görünümüyle huzur saçın. Her bir levha üzerindeki beyaz damarlar, gümüş tonunu vurgulayarak her alana dengeli bir görünüm kazandırır.

PİETRA GREY

Zerafet, Pietra Grey’de olduğundan daha iyi olamaz. Genel kül rengi levha yüzeyi üzerinde incelikle işlenmiş beyaz damarlar, zerafetle eşanlamlı bir nüans dokunuşunu da beraberinde getirir.

MARQUINA VENATO

Marquina Venato’nun koyu renkleri, odaya sofistike bir hava getirmekte. Siyahın üzerine serpiştirilen beyaz damarlar, her bir alana karakter katan ince dokunuşlarıdır.

SAHARA NOİR

Sahara Noir içeriğinde kusursuz bir beğeni barındırıyor. Koyu kahverengi yüzey, rustik görünümünü kalın ve ön plana işlenmiş şeftali krem rengi damarlardan alıyor.

LEKEYE KARŞI DAYANIKLI

Çay, kahve, sirke, limon, renkli baharatlar gibi lekelere karşı üstün direnç.

KİMYASAL DİRENÇ

Ev temizlik solüsyonları olmak üzere asitlere ve alkali solüsyonlara dayanıklıdır.

SAĞLAMLIK

Tasarım ve teknolojiyle birleşerek aşınma, çizilme ve darbe dayanımı yüksek bir yüzey malzemesidir.