Porselen Tezgahlar

Porselen tezgahlar, son yıllarda mutfak tasarımında popüler hale gelen modern bir seçenektir. İleri teknoloji ile üretilen porselen, hem estetik hem de dayanıklılık açısından mükemmel çözümler sunar. 

Verilen fiyatlar Mtül montaj işçiliği dahil fiyatlarıdır ölçünüzü ve seçtiğiniz modeli bizlere belirttiğiniz taktirde net fiyat verilmektedir.

Rome Porselen Tezgah Fiyatı 7000₺

Beyazın nefes kesici ışıltısını Rome ile her yere taşıyın. Yaygın gri damarlar, parlak levhanın şık görünümünü vurgulamak için beyaz fon yüzeyi süslüyor.

Carrara Porselen Tezgah Fiyatı 7000₺

Carrara, İtalyan zenginliğinin vücut bulmuş halidir. Saf beyaz zemin üzerindeki dalgalı gri damarlar, her türlü yüzeyden yansıyan zarafeti sergilemek için bir araya geliyor.

Carrara Ultimo Porselen Tezgah Fiyatı 7000₺

Carrara Ultimo ile klasik parlak görünümü tercih edin. Mermer rengi, etrafındaki tüm armatürlerin ve mobilyaların zarafetini vurgular ve gri damarlar da tezgahınıza karakter ekler.

Statuarıo Elite Porselen Tezgah Fiyatı 7000₺

Huzur, Statuario Elite ile donatılmış alanlarda yayılıyor. Pastel beyaz levha yüzeyi, üzerine yayılan pastel, yaygın gri damarlarla daha da yumuşak görünüyor, sakin ve yumuşak bir çekicilik yayıyor.

Modern Statuario Porselen Tezgah Fiyatı 7000₺

Modern Statuario, ihtişamın özüdür. İnci beyazı porselen üzerine işlenen cesur gri damarlar bu levhayı nadir, sofistike bir tasarım haline getirir.

Armanı Grey Porselen Tezgah Fiyatı 7000₺

Armani Grey’in dingin görünümüyle huzur saçın. Her bir levha üzerindeki beyaz damarlar, gümüş tonunu vurgulayarak her alana dengeli bir görünüm kazandırır.

Pietra Grey Porselen Tezgah Fiyatı 7000₺

Zerafet, Pietra Grey’de olduğundan daha iyi olamaz. Genel kül rengi levha yüzeyi üzerinde incelikle işlenmiş beyaz damarlar, zerafetle eşanlamlı bir nüans dokunuşunu da beraberinde getirir.

Marquına Venato Porselen Tezgah Fiyatı 7000₺

Marquina Venato’nun koyu renkleri, odaya sofistike bir hava getirmekte. Siyahın üzerine serpiştirilen beyaz damarlar, her bir alana karakter katan ince dokunuşlarıdır.

Sahara Noir Porselen Tezgah Fiyatı 7000₺

Sahara Noir içeriğinde kusursuz bir beğeni barındırıyor. Koyu kahverengi yüzey, rustik görünümünü kalın ve ön plana işlenmiş şeftali krem rengi damarlardan alıyor.

Porselen Tezgahların Avantajları

Yüksek Dayanıklılık: Porselen, çizilmelere, darbelere ve kimyasallara karşı oldukça dayanıklıdır. Bu sayede uzun ömürlü ve güvenilir bir kullanım sunar.

Estetik Çeşitlilik: Porselen, geniş renk, doku ve desen seçenekleri ile her zevke hitap eder. Doğal taş, ahşap veya beton görünümünde seçenekler sunar.

Hijyen ve Kolay Temizlik: Gözeneksiz yüzeyi sayesinde porselen, hijyenik bir kullanım sunar. Kolayca temizlenebilir ve leke tutmaz.

Neden Porselen Tercih Etmelisiniz?

Porselen, hem profesyonel mutfaklar hem de ev mutfakları için ideal bir çözümdür. Yüksek dayanıklılığı, estetik çekiciliği ve kolay bakımı ile mutfağınıza uzun ömürlü ve şık bir dokunuş katabilirsiniz. Ayrıca, çevre dostu üretim süreçleri ile doğaya zarar vermeden kaliteli bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Tezgah Hakkında Fiyat ve Bilgi için Ölçü ve Model Bilginizi bizlerle paylaşın.

Ücretsiz Keşif

Mutfak Tezgahınızın Net Ölçüsü için Ücretsiz Bir şekilde Hizmet vermekteyiz.

Montaj

Ön bilgi ve keşif sonrası 3-4 iş günü içersinde Mutfak Tezgahı montajı sağlanır.

savana çimstone

Çimstone tezgahlar, modern yaşam tarzınızı yansıtan, hem dayanıklı hem de şık bir seçenektir.

Belenco tezgahlar, hem profesyonel mutfaklar hem de ev mutfakları için ideal bir çözümdür. 

Porselen tezgahlar, Modern tasarımlar ve yüksek performans sunan en önemli öğelerden biridir.

Granit Tezgahlar, mutfağınızın hem estetik hem de fonksiyonel açıdan en önemli öğelerinden biridir. 

ANINDA FİYAT ALMAK İÇİN TEZGAH MODELİ VE ÖLÇÜMÜNÜZÜ GÖNDERİN FİYAT BİLGİSİ VERELİM.